ITMBW – Biegiem na Zakrzówek 3

 

Cykl biegów organizowanych przez Stowarzyszenie ITMBW w tym roku swój finał znalazł przy Kampusie UJ niedaleko zalewu Zakrzówek.

Jak zwykle organizacja biegów była bardzo dobra, pogoda dopisała, trasa pozwalała na doświadczenie biegania po różnych nawierzchniach i dawała możliwość podziwiania pięknych “okoliczności” przyrody.

 

 

Zwycięzcy otrzymali okazałe puchary a pozostali uczestnicy, którzy dobiegli do mety, pamiątkowe medale. Zawodnicy, którzy uczestniczyli w czterech kolejnych biegach organizowanych w tym roku przez Stowarzyszenie ITMBW nagrodzeni zostali dodatkowym trofeum w kształcie stopy, gdzie mogli ulokować swoje pamiątkowe medale.

Tych, którzy chcieliby pochwalić się podobną zdobyczą, Organizatorzy zaprosili na kolejny cykl zawodów w roku 2019. Polecamy.

W biegu wziął też udział Klub Sportowy Centrum Dystrybucji Produktów Ekologicznych, który ukończył zawody w komplecie. Liczymy, że liczba zawodników w klubie znacząco wzrośnie w już niebawem.

Biegiem na Zakrzówek

Autor Krzysztof Śmistek

Przeczytaj również

hybryda

Bez wtyczki, bez diesla, bez kompromisów. Poznaj samochody hybrydowe

Poznaj samochody hybrydowe i odkryj inteligentne innowacje, które idealnie równoważą oszczędność paliwa i przyjemność z …

Słuchaj radia z nowej karty a nas czytaj dalej;-)