4. urodziny TAURON Areny Kraków

– W tym roku urodziny Tauron Arena będzie obchodzić po raz czwarty. Po raz kolejny chcemy ten wyjątkowy dla nas dzień świętować wspólnie z mieszkańcami Krakowa – mówi Małgorzata Marcińska, prezes zarządu Agencji Rozwoju Miasta SA.

Lubicie sportowe wyzwania? Chcecie przekonać się, jak to jest być hokeistą, koszykarzem lub siatkarzem? Ciekawi was, jak gra się w podchody, statki i śledzia? Jeśli tak, to przyjdźcie w niedzielę, 10 czerwca na wielki piknik pod hasłem „100 sposobów na zabawę”. W ten sposób TAURON Arena Kraków uczci swoje czwarte urodziny.

10 czerwca na płycie TAURON Areny Kraków oraz na zewnątrz hali, od strony Parku Lotników Polskich przygotowane zostaną różnego rodzaju stacje, na których dzieci i ich opiekunowie będą mogli zmierzyć się z wyzwaniami sportowymi i nie tylko…

Będzie można pokonywać rozmaite tory przeszkód, razem z hokeistami Cracovii ćwiczyć podania i strzały do bramki oraz sprawdzić jak szybko można ubrać strój hokeisty. Będą strzały piłką siatkową do tarczy, rzuty do kosza na punkty oraz gra w kręgle z puszek aluminiowych. Będzie również „kuchnia eksperymentów”, czyli zabawy w młodych naukowców wykorzystujących materiały na co dzień używane w… kuchni.

– Poruszanie się między stacjami ułatwi mapa przygotowana na wzór tych, które dzieci mogą dostać w wesołych miasteczkach, a także BOT na Messengera, który będzie pełnił rolę przewodnika i dodatkowo angażował wszystkich w zabawę – zapowiada Łukasz Kaliciński z Notjustshop, współorganizator wydarzenia.

W programie urodzin TAURON Areny Kraków tradycyjnie znajdzie się także zwiedzanie hali. Będzie się ono odbywać w grupach, po wcześniejszej rezerwacji miejsc. Szczegóły zostaną podane wkrótce na stronie areny.

Piknik 100 SPOSOBÓW NA ZABAWĘ, czyli 4. Urodziny TAURON Areny Kraków i Dzień Dziecka z RadwanSport odbędzie się 10 czerwca (niedziela) w godz. 11:00-17:00. Wstęp jest wolny.

Na wydarzenie zapraszają: Agencja Rozwoju Miasta S.A. zarządzająca TAURON Areną Kraków, RadwanSport – jedna z największych w Polsce szkółek sportowych dla dzieci w wieku szkolnych, Notjustshop – agencja marketingowa zajmująca się głównie projektami CSR z wykorzystaniem grywalizacji, nowoczesnych technologii i sporej dozy kreatywności.

Więcej szczegółów związanych z programem wydarzenia!

www.tauronarenakrakow.pl,

https://sport.bm.pl/radwansport/

www.facebook.pl/TAURONArenaKrakow,

https://www.facebook.com/K.S.RADWANSPORT/.

źródło